پیتزا ناخدا - بهترین پیتزا فروشی های تهران - دیدو

بهترین پیتزا فروشی های تهران به انتخاب دیدو

4.5/5

لیست محتوا

انتخاب بهترین پیتزا فروشی های تهران برای دیدو ، اونم در شهری که نقطه به نقطه ی آن فست فود و پیتزایی های جذاب است، واقعا کار سختی است.

 دیدو یکی از اپلیکیشن های بسیار کاربردی برای دوست داران کافه و رستوران گردی است.
با ورود به اپلیکیشن دیدو شما می‌توانید فضای 360 درجه بهترین رستوران ها ، پیتزا فروشی ها کافه‌ها و … را پیدا کنید و سریع خودتان را به مقصد مورد نظر برسانید.
در این اپلیکیشن حرفه ای شما می‌توانید مکان یاب یا لوکیشن خود را فعال کنید و با تایپ کردن مکان مورد نظر و ویژگی هایی که مد نظر دارید بهترین گزینه موجود را انتخاب کنید. دیدو یکی از اپلیکیشن های سفارش غذا  برای افراد ماجراجو و با سلیقه است.

با دیدو همراه باشید تا بهترین پیتزا فروشی های سطح شهر تهران رو به شما معرفی کنیم.

پیتزا داوود، از بهترین پیتزا فروشی های تهران

پیتزا داوود - بهترین پیتزا فروشی های تهران - دیدو
پیتزا داوود – از بهترین پیتزا فروشی های تهران

بهترین پیتزا فروشی های تهران که شامل پیتزا خاتون، پرپروک، سیب، ناخدا، بیگ بوی، پنتری، داوود، تله پیتزا و … است، در واقع چند ویژگی اساسی دارند. یکی از آنها بالطبع مزه پیتزا است ( گرچه معمولاً بهترین پیتزا فروشی های تهران این آپشن را دارا هستند.) گزینه بعدی برخورد پرسنل پیتزا فروشی و شرایطی است که برای مشتری مطبوع به نظر می رسد.

از دیگر ویژگی‌های مهم بهترین پیتزا فروشی های تهران قدمت پیتزا فروشی است. برای مثال پیتزا داوود در خیابان لولاگر، قدیمی ترین پیتزا فروشی تهران است، که با دکور جالب و قدیمی که دارد، توریست­ های فراوانی را به خود جذب می‌کند. در واقع ویژگی مهم این پیتزا فروشی قدمت آن، نوع سرو پیتزا، مزه­ی ژامبون که پیتزاهای قدیم را یادآوری می­کند و مغازه جالب توجه آن است.

 

پیتزا پنتری یک پیتزا فروشی قدیمی

پیتزا پنتری- بهترین پیتزا فروش های تهران - دیدو
پیتزا پنتری – یک پیتزا فروشی قدیمی

بعضی از افراد به دنبال پیتزا هایی هستند که طعم قدیم را بدهد. همان طعم پیتزاهای مخلوط یا ویژه همراه با ژامبون که نه آمریکایی و ایتالیایی هستند و بسیار به دل می نشیند!
اگر به دنبال چنین پیتزا های هستید، پیتزا پنتری که یکی از قدیمی ترین پیتزا فروشی های تهران هست را فراموش نکنید. پیتزا پنتری مشتریانی با تمام سنین دارد و محیط جالبی دارد. بیشتر مشتریان این پیتزافروشی قدیمی هستند. پیتزا پنتری واقع در خیابان نجات اللهی است و دانشجویان زیادی مشتری آنجا هستند.

شاید بخواهید بخوانید:  فود کورت آدرس هال

پیتزا ناخدا، پیتزا فروشی برتر غرب تهران

پیتزا ناخدا - بهترین پیتزا فروشی های تهران - دیدو
پیتزا ناخدا – پیتزا فروشی برتر غرب تهران

اگر ساکن غرب تهران هستید پیتزا ناخدا را حتماً امتحان کنید. پیتزا فروشی ناخدا یکی از بهترین پیتزا فروشی های تهران است که هم پیتزا را به صورت ایتالیایی و هم به صورت آمریکایی سرو می کند. معمولاً حجم یک پیتزا ناخدا برای دو نفر کافی می باشد.

یکی از شعب پیتزا ناخدا در شهرک غرب و دیگری در مرزداران است. پیتزا ناخدا شهرک غرب دکور بسیار زیبایی دارد و شامل فضای داخلی و فضای خارجی است که برای دورهمی و تجمع دوستانه بسیار مناسب است. این پیتزا فروشی هم­چنین همبرگرهای بسیار پرطرفدار و لذیذی دارد.

پیتزا نایت ،پیتزایی با طعم قرار دوستانه

پیتزا نایت - بهترین پیتزا فروشی های تهران - دیدو
پیتزا نایت – پیتزایی با طعم قرار دوستانه

پیتزا نایت (شب) یک پیتزا فروشی معتبر در سعادت آباد است که خوشمزه ترین پیتزاها را برای شما تهیه می­کند. پیتزا نایت دو طبقه نسبتاً بزرگ دارد و همیشه شلوغ و پر مشتری است. یکی از جذابیت­های این پیتزا فروشی در واقع دکور جذاب آن است که ما را به یاد پیتزا فروشی­های آمریکا می­اندازد. در این مجموعه شما می­توانید یکی از بهترین پیتزاهای امریکایی یا ایتالیایی را با بهترین طعم نان پیتزا امتحان کنید.

 

 

پیتزا سیب، موفق ترین پیتزا فروشی تهران؟

پیتزا سیب - بهترین پیتزا فروشی های تهران - دیدو
پیتزا سیب – بهترین پیتزا فروشی های تهران – دیدو

یکی از بهترین پیتزا فروشی های تهران که در نقاط مختلف تهران دارای شعبه های مختلفی است، پیتزا سیب است. این پیتزا فروشی که پیتزا را در سایزهای مختلف و مدل های گوناگون سرو می کند یکی از پرطرفدارترین پیتزا فروشی­ های تهران است.

یکی از رمزهای موفقیت یک پیتزا فروشی خوب در واقع خلاقیت آن است که توسط آن اسم خود را مطرح می‌کند. مکان قابل دسترس برای یک پیتزا فروشی نیز دارای اهمیت فراوان است و یا محیط دوستانه­ای که یک پیتزا فروشی فراهم می کند اهمیت زیادی دارد.

امروزه به یک رستوران به عنوان یک مکانی تنها برای غذا خوردن نباید نگاه کرد، در واقع یک پیتزا فروشی خوب باید مکانی برای معاشرت با دوستان و خانواده نیز باشد. پیتزا سیب تمام ویژگی­های یک رستوران خوب را دارد.

تله پیتزا، پیتزایی داغ در قلب تهران

تله پیتزا - بهترین پیتزا فروشی های تهران - دیدو
تله پیتزا – بهترین پیتزا فروشی های تهران – دیدو

یکی از پیتزا فروشی های دیگر در تهران که پیتزاهای خوشمزه­ای تهیه میکند و چند شعبه نیز دارد، تله پیتزا است.

شاید بخواهید بخوانید:  کافه های روباز سعادت آباد

یکی از مزایای تله پیتزا دسترسی آسان به شعب آن است. این پیتزا فروشی به واسطه شعبه­ های مختلفی که در شرق و غرب تهران دارد یکی از معروف ترین پیتزا فروشی های تهران است. تله پیتزا منوی کاملی از پیتزاها را در اختیار شما میگذارد و شما می­توانید با وسواس هر کدام از مدل پیتزاهایی که دوست دارید را سفارش دهید و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید.

پیتزا پاشا در صدر بهترین پیتزا فروشی های تهران

پیتزا پاشا - بهترین پیتزا فروشی های تهران
پیتزا پاشا – بهترین پیتزا فروشی های تهران

 

پیتزا پاشا یک پیتزا فروشی قدیمی در خیابان مطهری است که شما را به یاد قدیم می اندازد. شلوغی این پیتزا فروشی یکی از مهم ترین ویژگی های این است. سرو این پیتزا مثل ایام قدیم داخل سینی های فلزی کوچک است و طعمی که این پیتزا دارد یادآور پیتزاهای خانگی است. قیمت پیتزا پاشا بسیار مناسب است و پاتوق بیشتر دانشجویان است.

پیتزا چمن یک پیتزا فروشی با طعم قدیم 

پیتزا چمن - بهترین پیتزا فروشی های تهران
پیتزا چمن – بهترین پیتزا فروشی های تهران

یکی دیگر از پیتزاهای معروف و قدیمی تهران پیتزا چمن است. این پیتزا فروشی واقع شده در خیابان نیاوران است و همواره شلوغ و پر مشتری است. پیتزا چمن به پیتزاهای پر ملات و نوع سرو آن و محل قرار گرفتن میز و صندلی هایش کنار خیابان معروف است. طعم پیتزا چمن یکی از بی نظیر ترین طعم پیتزا ها است. پیتزا چمن یکی از پاتوق های شمال تهران است که علاوه بر پیتزا ، ساندویچ­های بسیار لذیذی دارد.

 

 

پیتزا بیگ بوی حفظ کیفیت چند ساله

پیتزا بیگ بوی - بهترین پیتزا فروشی های تهران
پیتزا بیگ بوی – بهترین پیتزا فروشی های تهران

 

یکی از مهم­ترین نکات در مورد پیتزا فروشی حفظ کیفیت است. پیتزا بیگ بوی یکی از پیتزا فروشی های قدیمی تهران است که در خیابان سهروردی قرار دارد و طرفداران زیادی دارد.

بعضی از پیتزا فروشی ها با رونق گرفتن از کیفیت آنها کاسته می شود. بنابراین افرادی که به دنبال افتتاح یک پیتزا فروشی خوب هستند، نباید فراموش کنند که مهمترین اصل در واقع حفظ کیفیت است. حفظ کیفیت در بیگ بوی مهم ترین ویژگی است.
اگر به رستوران­ها و فست فودهای زنجیره­ای توجه کنید، رمز موفقیتشان را می­توانید در کیفیت رو به افزایش­شان ببینید. اگر یک رستوران در طول زمان دچار افت کیفیت شد، قطعاً از محبوبیت آن میان مردم کاسته خواهد شد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توئیتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتس آپ
Share on telegram
تلگرام

7 نظرات

  • من تازگی با شوهرم به اندرزگو اومدیم، کسی اینجا پیتزا فروشی خوب سراغ داره؟
    • به نظرم بهترین پیتزا فروشی های اندرزگو پیتزا هات و پیتزا نایت هستند، من و دوستام  که مشتری ثابتشون هستیم
  • سلام دوستان، کسی یه پیتزا فروشی خوب توی نیاوران سراغ داره معرفی کنه؟ دیدو پیتزا چمن رو معرفی کرده، لطفا راجع به پیتزا فروشی های نیاورانم بیشتر بنویسید
  • با تموم احترام برای مطلبتون از نظر من پیتزا دربردر و پیتزا دهکده بهترین پیتزا زن های تهران هستن! البته پیتزا داوود هم خوبه
  • من تله پیتزا و پیتزا ناخدا رو دوست داشتم، کیفیت پیتزاشون حرف نداره، در مورد بهترین پیتزاهای شرق و به خصوص تهرانپارسم بنویس دیدو جان!
  • به به چه پیتزاهایی ، آدم گرسنش میشه خووو نکنید اینطوری توی ماه رمضان ، من خودم پیتزاهای سبک ایتالیایی دوست دارم، میشه بهترین پیتزاهای ایتالیایی تهرانم معرفی کنید؟