دیدو بهترین همراه برای انتخاب رستوران

دیدو بهترین همراه برای انتخاب کافه و رستوران

4.5/5

لیست محتوا

مقدمه

رفتن به رستوران و خوردن غذاهای جدید یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیاست. و تقریبا همه ما از آن لذت می بریم. اپلیکیشن های زیادی در حال حاضر در زمینه دلیوری و معرفی غذا فعال هستند و به کاربران اجازه انتخاب غذا می دهند. اما همیشه تنها سفارش غذا پاسخگو نیاز کاربران نیست.

شاید کاربران بخواهند غذایی خاص که تعریف آن را زیاد شنیده اند را سفارش دهند، اما نگران این موضوع هستند که شاید آن غذا متناسب با ذائقه غذایی آنها نباشد. یا مواردی از قبیل مشغله کاری، کمبود وقت،خستگی، ترافیک همه و همه سدی جلوی افراد برای مقایسه رستوران ها و انتخاب بهترین آنها قرار گرفته است.

انتخاب غذا با اپلیکیشن دیدو

معرفی اپلیکیشن دیدو

هر روزه بسیاری از افراد برای صرف نهار و شام به رستوران یا کافه مراجعه می کنند. حال شرایطی را در نظر بگیرید که بتوان در آن به راحتی وتنها با استفاده از گوشی هوشمند در سریع ترین زمان ممکن بهترین رستوران و کافه که نزدیک شما هست را انتخاب کنید. خوشبختانه اپلیکیشن دیدو چنین امکانی را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

پلت فرم دیدو یک نرم افزار کاملا ایرانی با هدف ایجاد یک شبکه جامع برای معرفی رستوران ها و غذاها شروع به کار کرده و تا حد قابل توجهی می تواند نیازهای کاربران خود در این زمینه برطرف کند.

کاربران می توانند با نصب این برنامه روی گوشی، رستوران های اطراف خود را به راحتی سرچ کنند و بهترین آنها را انتخاب کنند. اپلیکیشن دیدو شرایطی فراهم کرده که لذت سفارش غذا و انتخاب رستوران با تکنولوژی های جدید مانند واقعیت مجازی  (VR)و واقعیت افزوده (AR) را بچشید.

انتخاب کافه با اپلیکیشن دیدو

امکانات اپلیکیشن دیدو

دیدو یک پلت فرم مبتنی بر واقعیت افزوده و تصویربرداری 360 درجه در زمینه ی یافتن کافه و رستوران به همراه مشاهده سه بعدی غذاها است. همینطور دارای ویژگی های منحصر به فردی است که به اختصار در زیر توضیح خواهیم داد.

  • مشاهده تصویر 360 درجه رستوران و کافه ها با استفادهد از تکنولوژی VR که برای اولین بار در دنیا برای این صنعت استفاده می شود.

واقعیت افزوده-دیدو

  • مشاهده غذاها به صورت سه بعدی و واقعی، روی میز خود با استفاده از تکنولوژی AR که این ویژگی هم برای اولین بار در دنیا برای این صنعت استفاده می شود.

واقعیت افزوده-دیدو

  • امکان جستجوی رستوران ها بر اساس منطقه و دسته بندی های مختلف

نمایش رستوران های اطراف-دیدو

  • امکان اشتراک گذاری در فضای مجازیاشتراک گذاری-دیدو
  • امکان رزرو غذا و رزرو میز برای روز، ساعت و تعداد نفرات مشخص

 

  • پنل اختصاصی رستوران دارها، برای مشاهده آمار بازدید از رستوران در اپلیکیشن
  • وجود اطلاعات کامل مانند: پیج اینستاگرام، شماره تماس، آدرس و … در صفحه هر رستوران

اطلاعات رستوران-دیدو

  • قابلیت مسیریابی از اپلیکیشن به رستوران
شاید بخواهید بخوانید:  واقعیت افزوده(AR) در خدمت آموزش

مسیریابی کافه و رستوران-دیدو

 

دانلود اپلیکیشن دیدو در سایت دیدو

واقعیت مجازی VR و واقعیت افزوده AR

امروزه نمی توانیم منکر پیشرفت تکنولوژی و تاثیر آن بر تبلیغات شویم، روز به روز روش های تبلیغ پر رنگ و لعاب تر می شوند و صنعت های مختلف برای جا نماندن از این قافله هزینه های زیادی پرداخت می کنند تا محصولاتشان را به بهترین شکل به مخاطب نشان دهند؛ ظهور واقعیت افزوده و واقعیت مجازی باعث شده تا درهای جدیدی به روی کسب و کارهای تجاری باز شود. و با  هزینه کمتر کارایی کسب و کار خود را بهبود ببخشند. هر کدام به نوعی رشد کنند و با مشتریان خود ارتباطات قوی تر و واقعی تری برقرار کنند.

 

امروزه زمان استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده و واقعیت مجازی در تبلیغات و معرفی محصول است و رستوران ها یکی از ذینفعان برتر این فناوری هستند.

رستوران ها پتانسیل بسیاری برای استفاده از این تکنولوژی نوظهور دارند. برای اثبات کافی است نگاهی به برندهای بزرگ بین المللی داشته باشیم تا متوجه این موضوع شویم که چطور آن ها با استفاده از تکنولوژی VR و AR  تلاش می کنند تا تجربه های نابی را برای مشتریان خود ایجاد کنند. تهیه یک اپلیکیشن با این تکنولوژی در زمینه رستوران و کافه از یک سو منجرب به معرفی رستوران ها و از سوی دیگر انتخابی درست را برای کاربر به همراه دارد.

واقعیت مجازی

واقعیت مجازی یا Virtual Reality تکنولوژی است که در آن فرد در یک محیط و یا شرایط شبیه سازی شده قرار می گیرد.

واقعیت مجازی یک محیط مجازی برای کاربر ایجاد می کند به طوری که کاملا حس می کند که درآن محیط و مکان قرار دارد. دیدو محیط رستوران ها را با استفاده از تکنولوژی VR  عکس برداری می کند و در نهایت مشتری می تواند بدون اینکه وارد رستوران شده باشد محیط داخلی آن را به صورت کامل و 360 درجه همراه با جزئیات مشاهده کند.

واقعیت افزوده

واقعیت افزوده یا Augmented Reality تکنولوژی است که به دنیای واقعی لایه های دیجیتال اضافه می کند. در حقیقت همان دنیای واقعی است که یک دنیای مجازی شامل تصاویر، اصوات و … به آن افزوده شده است. کامل تر بخواهیم بگوییم نمایی از دنیای واقعی فیزیکی به همراه تصاویر دیجیتال تولیده شده توسط کامپیوتر که درک ما از واقعیت را تغییر می دهد.

همانطور که در تصویر زیر می بیندید ما در دیدو، شکل و اندازه واقعی غذاها را قبل آمدن به رستوران، روی میزهایشان به صورت سه بعدی نمایش می دهیم.

انتخاب غذا با تصویر AR

مزایای دیدو برای کاربران

در میان این حجم زیاد رستوران و کافه چگونه متوجه شویم کدام بهتر است؟

شاید بخواهید بخوانید:  بهترین طباخی های تهران به انتخاب دیدو

با دیدو وقت تان را جایی که دوست دارید بگذارنید.

دیدو اینجا هست تا شما در کم ترین زمان رستوران یا کافه مناسب را انتخاب کنید. با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی VR و نمایش 360 درجه رستوران دید خوبی از محیط ، فضای رستوران و کافه به شما می دهد.

پلت فرم دیدو با استفاده از تکنولوژی AR (واقعیت افزوده) برای شما این امکان را فراهم کرده تا قبل از رفتن به رستوران یا کافه غذا را به صورت ۳ بعدی و واقعی مانند شکل زیر ببینید. و همین فضای مطمئنی را برای شما فراهم می کند تا باخیال راحت تجربه های نو داشته باشید.

نمایش غذا بعه صورت AR-دیدو

از دیگر امتیازات دیدو  قابلیت رزرو میز و غذا است. شرایطی را فراهم کرده، که با وجود صف های شلوغ سفارش غذا، ترافیک و محدودیت زمانی که این روزها با آن سروکار داریم با خیالی آسوده قبل از رفتن به رستوران ها یا کافه ها  محیط آن ها را با یکدیگر مقایسه کنیم تا مناسب ترین رستوران که متناسب با سبد اقتصادی ما هست را انتخاب کنیم.

اگر برای اولین بار یک رستوران را انتخاب کرده باشید ما دغدغه تاخیر در رسیدن را برای شما مرتفع ساختیم با مزیت دیگری که می توان از آن به عنوان مسیریابی صحیح از مبدا تا رستوران نام برد. تلاش تیم ما برای رضایت شماست. شما با دیدو می توانید یک دور همی دوستانه را با کم ترین زمان و به آسانترین نحو ممکن مدیریت کنید.

مزایای دیدو برای رستوران ها و کافه ها

رستوران ها هزینه های سرسام آوری صرف تبلیغات از طریق شبکه های اجتماعی می کنند. که اثر بخشی این نوع از تبلیغات برای یک مدت کوتاهی می باشد که هزینه های این تبلیغات قبل از اجرا پرداخت می شوند و بعضی از رستوران ها با وجود طراحی ها و هزینه های سنگینی که برای دکوراسیون پرداخت کرده اند اما موفق به دیده شدن توسط مشتری ها نشده اند.

تبلیغات ستون فقرات هر صنعت است، شما ممکن است برای تبلیغات از روش های سنتی استفاده کنید اما با وارد کردن فناوری به آن به راحتی می توانید با مشتریان خود تعامل بیشتری برقرار کنید.

از این رو اپلیکیشن دیدو با استفاده از تکنولوژی AR  و VR توانسته به خوبی رستوران ها و کافه ها را معرفی کند و از محیط رستوران و کافه دید خوبی به مشتریان بدهد. رستوران ها بدون اینکه متحمل هزینه های سنگین شوند می توانند خود را بدون حد و مرز در خارج از محدوده رستوران خود معرفی کنند که این یک امتیاز برای توسعه و شناخت برند رستوران ها و کافه ها محسوب می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توئیتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتس آپ
Share on telegram
تلگرام

هیچ نظری وجود ندارد