رستوران ارکیده - دیدو

رستوران ارکیده

4.5/5

لیست محتوا

ویدیویی از شعبه شمیران ارکیده

پخش ویدیو

رستوران ارکیده از جمله مجموعه رستوران های زنجیره ای است که با بیش از نیم قرن تجربه مطمئنا می تواند برای شما یک تجربه ی خاص و دلنشین ایجاد کند. پایه گذار رستوران های زنجیره ای ارکیده مرحوم حاج علی اژدری است که نزد یکی از اساتید آشپزی پخت انواع کباب های ایرانی را آموزش دید و در سال ۱۳۳۶ نخستین شعبه رستوران ارکیده در جاده چالوس را افتتاح کرد.

امروزه این رستوران ها به صورت زنجیره ای با بهترین امکانات در سه استان کشور اعم از تهران، البرز و مازندران آماده خدمت رسانی به هم میهنان عزیز است.

در سایت رستوران ارکیده به پیشینه نامگذاری این رستوران اشاره شده است که مرحوم حاج علی اژدری یک دسته گل ارکیده توسط یکی از عاملان کشاورزی هدیه می گیرد و این گل چون از نایاب ترین و نادر ترین گلها است رستوران را به این نام نامگذاری می کند.

هر کدام از شعبه های مختلف رستوران های زنجیره ای ارکیده فضایی مناسب و بی نظیر همراه با غذای با کیفیت برای مهمانان خود فراهم می کند. این رستوران صرف یک غذای اصیل ایرانی را در فضایی در خور شان به شما هدیه می دهد.

فضای این رستوران های زنجیره ای هرکدام بر پایه یک معماری و طراحی ساخته شده است که متناسب با هر سلیقه ای است، شما می توانید محافل دوستانه و کاری را نیز در رستوران های زنجیره ای ارکیده برگزار کنید بهتر است بدانید که امکانات رفاهی کم‌نظیر همچون منوی خط بریل برای نابینایان، پارکینگ اختصاصی، سالن VIP، خانه بازی کودکان، آلاچیق در فضای باز و کافی شاپ نیز می باشد.

طعم غذاهای بی نظیر و عالی در مجموعه رستوران های زنجیره ای ارکیده

اصالت یک غذای ایرانی

شاید بتوان گفت شعبه جاده چالوس اصالت مجموعه رستوران های ارکیده را نشان می دهد زیرا که این شعبه همانطور که در بالا اشاره شد در سال ۱۳۳۶ تاسیس گردیده است فضای اصیل ایرانی در شعبه جاده چالوس این اصالت را بیشتر از هر چیزی نشان می دهد.
سبک های گوناگون معماری در شعب مختلف نشان دهنده احترام این رستوران های زنجیره ای به تمامی سلیقه ها و علایق متفاوت است طوری که شما می توانید فضاهای کلاسیک و مدرن را نیز در این شعبه ها داشته باشید. مهارت آشپزان در طبخ غذاهای متنوع و بی نظیر از دیگر نکات مثبت رستوران‌های زنجیره‌ای ارکیده است که طعمی بی نظیر و لذت صرف یک غذای اصیل ایرانی را برای شما به ارمغان می آورد.
این غذاها به دست ماهرترین آشپزها تهیه می شود که میتواند یک طعم و مزه عالی و بی نظیر غذای خانگی برای شما را یادآور شود. اگر صرف غذا در فضای باز را دوست دارید و اصالت یک طعم ایرانی با هوای ایرانی را می پسندید این امکان را برای شما فراهم شده است که در رستوران رو باز کرج – مهستان غذای خود را میل کنید.
به عنوان اینکه شما یک ایرانی هستید میتوانید طعم بی نظیر دیزی را از این رستوران تجربه کنید و این طعم فوق العاده را به خاطر بسپارید از انواع غذاهای خانگی دیگر می‌توان به جوجه چینی، ته چین و … اشاره کرد.

غذاهای-رستوران-ارکیده - دیدو
کیفیت بی نظیر کباب ایرانی در رستوران ارکیده

غذاهای رستوران ارکیده

اگر شما به یکی از شعب رستوران های زنجیره ای ارکیده سر زده باشید متوجه تنوع غذایی بی نظیر در این رستوران ها خواهید شد، انواع کباب ها، شامل فسنجانی، برگ، بره، کوبیده، جوجه، ارگانیک، شاندیز، سلطانی، بختیاری و جوجه بی استخوان تنوع غذایی کباب ها را متناسب با سلیقه های مختلف نشان می دهد.

همانطور که اشاره شد این رستوران اولین شعبه خود را در جاده چالوس تاسیس کرده است کباب های محلی که در شعب رستورانهای زنجیره ای ارکیده طبخ می‌شود نیز خود نشان از اصالت این مجموعه دارد کباب های محلی مانند کباب ترش، ماهی قزل ترش، مرغ ترش، میرزاقاسمی و … که بیشتر از نوع غذاهای شمالی است اصیل بودن و مهارت آشپزی در زمینه های مختلف را نمایش می دهد تجربه طعم های متفاوتی که شاید در رستوران های دیگر نتوانید پیدا کنید.

غذاهای محلی از هر نقطه از کشور ایران باشند هرکدام نشان دهنده یک فرهنگ از مردم آن منطقه هستند، در رستورانهای زنجیره ای ارکیده مواد اولیه غذاهای محلی از مناطق مختلف کشور تهیه می شوند بهتر است بدانید که شما می توانید در شعبه متل قو انواع غذاهای محلی شمالی کشور را نوش جان کنید که مواد اولیه آن از شمال کشور تهیه می شود.
در این بین غذاهای ایرانی جایگاه ویژه ای در میان مشتریان رستوران های زنجیره ای ارکیده دارند این غذاها شامل انواع پلوها، غذاهای خانگی، دریایی، خوراک، خورشت و … می‌شوند بهتر است بگوییم که اگر شما شاغل هستید و یا فرصت آشپزی ندارید بهتر است طعم یک غذای خانگی بی‌نظیر را با رستوران های زنجیره ای ارکیده تجربه کنید، انواع پلو ها مانند لوبیا پلو، سبزی پلو، باقالی پلو و … که در این رستوران طبخ می‌شوند همه غذاهای خانگی هستند که ممکن است شما زمان کافی برای پخت آن در منزل را نداشته باشید و می توانید به راحتی این غذاها را در شعبه های مجموعه رستوران های ارکیده تهیه کنید.

شاید بخواهید بخوانید:  رستوران هایدا (ونک)

گالری عکس غذاهای رستوران ارکیده

 

شعبه های رستوران ارکیده

رستوران های زنجیره ای ارکیده دارای شعبه های مختلف در استان‌های تهران، البرز و مازندران است. شعبه های تهران در مناطق اقدسیه، سعادت آباد و آرژانتین هستند.
شعبه مازندران معروف به شعبه متل قو است در این استان قرار دارد، یک شعبه هم در شهریار و شعبه دیگری در استان البرز در شهرستان کرج واقع شده است

شعبه اصلی و قدیمی این رستورانها در جاده چالوس است که همانطور که ذکر شد در سال ۱۳۳۶ افتتاح شده است .
در ادامه با ما همراه باشید تا به شکل تصویری با شعبه های مختلف رستوران ارکیده آشنا شویم.

1.شعبه جاده چالوس 

پخش ویدیو

آدرس شعبه جاده چالوش رستوران ارکیده : جاده چالوس کیلومتر ۱۲

2. شعبه کرج – مهستان 

پخش ویدیو

آدرس شعبه کرج رستوران ارکیده : کرج – میدان نبوت – مجتمع تجاری مهستان – رستوران گردان ارکیده

3. شعبه اقدسیه

پخش ویدیو

آدرس شعبه اقدسیه رستوران ارکیده :  اقدسیه – بزرگراه ارتش -مجتمع شمیران سنتر- طبقه ۱۰

4.شعبه سعادت آباد

پخش ویدیو

آدرس شعبه سعادت آباد رستوران ارکیده : سعادت آباد – میدان کاج یا شهید تهرانی مقدم – ابتدای خیابان علامه شمالی – نبش خیابان اقبال ملی 

5.شعبه آرژانتین

پخش ویدیو

آدرس شعبه سعادت آباد رستوران ارکیده : میدان آرژانتین – ابتدای خیابان الوند 

6. شعبه شهریار

پخش ویدیو

آدرس شعبه شهریار رستوران ارکیده : شهریار – میدان نماز – خیابان مطهری – تقاطع بهشتی

7. شعبه متل قو مازندران

پخش ویدیو

آدرس شعبه متل قو رستوران ارکیده : مازندران – عباس آباد – متل قو بعد از برجهای عظیم زاده، شعبه های این رستوران ها در این استان ها هستند.

 

از طرفی اگر اهل کافی شاپ هستید و به دنبال یک محیط دنج هستید کافی شاپهای رستورانهای ارکیده به شما پیشنهاد می شود انواع نوشیدنی های خنک که می تواند خستگی یک روز تابستانی گرم را برطرف کند یا در روزهای سرد سال نوشیدنی گرم و کیک های این کافی شاپ به شما پیشنهاد می شود انواع چای و دمنوش ها که جایگاه ویژه ای در میان ایرانیان دارند نیز  برای شما سرو می شود.

اما اگر در فصل های گرم سال زیاد اهل نوشیدنی نیستید می توانید شیک ها و یا بستنی ها را نیز تجربه کنید ناگفته نماند که شیک بستنی و گلاسه ها در فصل های سرد نیز طرفداران خود را دارند که نمی توانند از این مزه های دوست داشتنی به راحتی بگذرند.

طعم-غذا-در-رستوران-ارکیده---دیدو
طعم غذای اصیل ایرانی با ارکیده

ویژگی های منحصر به فرد شعبه های ارکیده

در شعبه میدان آرژانتین رستوران های زنجیره ای ارکیده علاوه بر این که می توانید انواع غذاهای ایرانی را ببینید که از یک کافی شاپ مجهز نیز می توانید بهره مند شوید، در این شعبه برای شما عزیزان موسیقی‌زنده بخش می شود برای قرارهای کاری این شعبه به شما پیشنهاد می شود تقریبا می توان گفت شعبه میدان آرژانتین یکی از ویژه ترین شعبه های رستوران ارکیده است در شعبه جاده چالوس شما می‌توانید یک فرهنگ غنی از ایران را ببینید فضایی که می تواند قشنگ ترین خاطرات را برای شما به یادگار بگذارد، تخت های کنار رودخانه در دل طبیعت یک خاطره به یاد ماندنی در ذهن شما به جای خواهد گذاشت این رستوران برای زمستان و تابستان زیبایی های خاص خود را دارد.

در این شعبه در طبیعتی سرزنده و پویا شما می توانید با یک ماهی قزل آلای کبابی لحظه های خوبی را برای خودتان بسازید. می توان گفت در رستوران اقدسیه، پذیرایی در لوکس ترین حالت ممکن اتفاق می افتد که این خود ضیافتی بی نظیر برای شما عزیزان است.
همراهی سالمندان و افراد ناتوان در این شعبه را مهمانداران ارکیده به خوبی انجام می دهند. شاید بتوان گفت یکی از بهترین رستوران های شرق تهران، رستوران ارکیده شعبه شرق تهران است که محیطی جذاب و دلنشین برای شما تدارک دیده است.
اگر دوست دارید که در میان طبیعت غذای خود را میل کنید شعبه ی شهریار پیشنهاد ویژه ای برای شما است. حس و حال یک فضای خوب که سرزندگی و نشاط را برای شما به دنبال دارد. در شعبه متل قو شما میتوانید غذای خود را با تمام امکانات رفاهی که در دیگر شعب در پایتخت وجود دارد در سواحل زیبای دریای خزر میل کنید که این یک حس و تجربه ی بی نظر برای شما به یادگار خواهد گذاشت.
در شعبه ی کرج – مهستان این رستوران، شما در بام گردان کرج می توانید خود را به یک ضیافت عالی دعوت کنید.

شاید بخواهید بخوانید:  بهترین رستوران های سعادت آباد
رستوران-متل-قو - دیدو
رستوران متل قو در سواحل نیلگون دریای خزر

ارائه انواع خدمات در رستوران های ارکیده

در رستوران های زنجیره ای ارکیده خدمات بسیار زیادی ارائه می شود از جمله اینکه سرویس های غذایی و میان وعده ای برای مجموعه ها، شرکت‌ها و هلدینگ‌ها تدارک دیده می شود و شما می توانید جلسات خود را در این مجموعه رستوران ها برگزار کنید.

رستوران های زنجیره ای ارکیده می ‌توانند در طیف وسیعی خدمات بسیار زیادی ارائه دهند. شما برای سازمان و مجموعه های خود می توانید سبد غذایی بر اساس نیازمندی های مرتبط تعریف کنید این مجموعه ها غذاهای ارائه شده را در بالاترین سطح کیفی به مشتریان خود تقدیم می کنند.

در هر شعبه از این رستوران های زنجیره ای برای هر سلیقه تم های متنوع تعریف شده است این محیط های شکیل و زیبا می توانند به صورت اختصاصی برای مهمانان شما یک روز بی نظیر را رقم بزنند رستوران های ارکیده آمادگی پذیرایی از تمامی مراسم ها از جمله عروسی تولد جشن های سازمانی و غیره را دارند.

اگر شما برای کارمندان سازمان خود نیاز به تهیه بن غذا با کیفیت عالی و بی نظیر دارید میتوانید با مجموعه ارکیده این هماهنگی را انجام دهید بن کارت هایی که مجموعه ارکیده ارائه می دهد همراه با هولوگرام های مخصوص است که غیر قابل جعل هستند.
از طرفی شما می توانید قرار های دوستانه و حتی کاری خود را در کافی شاپ های مجموعه رستوران های زنجیره ای ارکیده داشته باشید کافی شاپ ارکیده انواع بستنی ها، شیک، گلاسه و نوشیدنی های با طعم طبیعی را برای شما تدارک می بیند که این حس تازگی برگرفته از ارگانیک و طبیعی بودن محصولات است.

در رستوران های ارکیده همراهی سالمندان و افراد ناتوان که همراه شما هستند را می توانید به مهمانداران رستوران واگذار کنید. در  رستوران های ارکیده منو با خط بریل برای افراد نابینا تهیه شده است که این قضیه حس احترام به مشتری را نشان می دهد.

شعب رستوران های ارکیده همگی مجهز به پارکینگ هستند. سالن VIP، فضای دلنشین برای صرف غذا ، طراحی های مدرن رستوران های گردون، فضای رو باز و بسته از دیگر امکانات این مجموعه است. اگر شما کودک به همراه دارید نگران نباشید می ‌توانید از خانه بازی کودکان در این مجموعه رستوران ها استفاده کنید. آلاچیق های نصب شده در فضای باز هتل امکان استفاده از هوای طبیعی را به شما می دهد.

فضای روباز رستوران کج – مهستان

تنوع غذایی بی نظیر ایرانی

در مجموعه رستوران های زنجیره ای ارکیده غذاهای اصیل ایرانی با نام های کباب های ناب شاهانه، غذاهای پارسی و غذاهای محلی طبخ می شوند.

کباب های این رستوران می توان گفت شهرتی جهانی دارند دلیل عمده این مسئله این است که طبخ کاملاً به صورت سنتی و با ذغال انجام می گیرد از طرفی مواد اولیه استفاده شده در آن از بهترین و تازه ترین گوشت های مورد نیاز هستند شاید جالب باشد که بدانید نوع ذغالی که کباب بر روی آن طبخ می‌شود نیز در کیفیت غذا و منحصر به فرد بودن آن تاثیر بسزایی دارد این شیوه طبخ یک شیوه اصیل ایرانی است که طعمی استثنایی به وجود می آورد.

همان طور که اشاره شد انواع کباب در این رستوران سلطانی، شاندیز، جوجه ارگانیک، کوبیده فسنجانی، برگ، بره، بختیاری و جوجه بی استخوان می باشد.
غذاهای ایرانی که در این رستوران طبخ می شوند نیز شامل انواع غذاهای خانگی می باشد این تنوع زیاد با کمک ماهرترین سرآشپزها برای شما حس خوب یک طعم غذای ایرانی را به ارمغان می آورد از جمله غذاهای خانگی که در این رستوران ها پخت می‌شود می‌توان به زرشک پلو با مرغ، لوبیا پلو با گوشت، سبزی پلو، باقالی پلو، کته زعفرانی و باقالی پلو با شوید اشاره کرد.
غذاهای دریایی نیز در این مجموعه رستوران ها طبخ می شوند که شامل ماهی قزل آلای کبابی، ماهی قزل آلای سرخ شده، ماهی قزل آلا و ماهی سفید قزل سالمون است اگر شما غذا را همراه با پلو نمی‌پسندید می توانید از خوراک مرغ، خوراک ماهیچه و خوراک گردن برای یک وعده غذایی خود استفاده کنید.
خورشت های بی نظیری که در این رستوران ها پخته می شوند و یادآور اصالت غذای خانگی و ایرانی هستند شامل قورمه سبزی، قیمه بادمجان، قیمه سیب زمینی و فسنجان است.

صرف-غذا-در-آلاچیق-رستوران-ارکیده
صرف غذا در آلاچیق های رستوران ارکیده را فراموش نکنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توئیتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتس آپ
Share on telegram
تلگرام

هیچ نظری وجود ندارد