سفارش آنلاین غذا | اپلیکیشن دیدو

اپلیکیشن های سفارش غذا

4.5/5

لیست محتوا

اپلیکیشن های سفارش غذا خدماتی نوین و به روز هستند که امروزه در سراسر دنیا مشتریان و طرفداران خاص خود را دارند، بیشتر رستوران هایی که ما می شناسیم به نحوی با این اپلیکیشن ها همکاری می‌کنند. به نحوی می توان گفت سفارش آنلاین غذا که می تواند از طریق سایت رستوران مربوطه یا اینکه از طریق برنامه های موبایلی که بر روی گوشی تلفن همراه نصب می شود نیز امکان پذیر است.

اپلیکیشن های سفارش غذا ممکن است به صورت اختصاصی برای یک رستوران یا کترینگ باشند یا اینکه فقط برنامه سفارش دهی هستند که برای رستوران ها، فست فودها و کافه ها ثبت غذا و سفارش آنلاین غذا را انجام می‌دهند. امروزه بعضی از اپلیکیشن‌های سفارش غذا مسئولیت ارسال غذا را نیز بر عهده دارند و تمام سعی خود را می کنند که غذای مشتری را به موقع تحویل دهند، از همین نظر این اپلیکیشین ها اولین مزیتشان صرفه جویی در زمان است.

یکی از مزایایی که اپلیکیشن‌های سفارش غذا دارند این است که شما می توانید همزمان چند رستوران را از لحاظ منوی غذایی، کیفیت و قیمت با هم مقایسه کنید. از دیگر امکانات اپلیکیشن های سفارش غذا می توان امکان جستجو بر اساس استان، شهر و یا منطقه را نیز انجام داد، به صورتی که شما می‌توانید نزدیکترین مکان – را اگر زمان رسیدن غذا برای شما مهم است انتخاب کنید.

بعضی از اپلیکیشن ها قابلیت زمان دهی برای سفارش غذا را نیز دارند به این صورت که به شما اعلام می کند که یک رستوران در چه زمانی ثبت سفارش انجام می‌دهد و سفارش را از چه زمانی شروع به تحویل می کند.

معرفی اپلیکیشن های سفارش غذا
اپلیکیشن های سفارش آنلاین  غذا جزئی از زندگی امروز انسان ها

 

معرفی اپلیکیشن های سفارش غذا در ایران

در اپلیکیشن‌های سفارش غذا شما می توانید رستوران های پرطرفدار، رستوران های جدید یا بعضی اوقات رستوران های تخفیف‌ دار را مشاهده کنید. طراحی سایت ها و اپلیکیشن ها به صورت متفاوت و بر حسب نیاز سنجی مشتریان انجام می گیرد. از جمله ی این اپلیکیشن ها می توان به اسنپ فود، فیدیلیو ، دیدو ، دلینو و برخی دیگر که با یک جستجوی ساده در گوگل پیدا می شوند، اشاره کرد.

توجه داشته باشید که بعضی از این اپلیکیشن های سفارش که به نام اپلیکیشن های سفارش غذا معروف شده‌اند خدمات دیگری از جمله ارسال شیرینی، کیک و یا میوه ها را نیز انجام می دهند. این برنامه ها امروزه نظر خیلی ها را به خود جلب کرده است چون حتی با داشتن یک گوشی اندروید ساده هم میتوان از این امکانات استفاده کرد هر کدام از این اپلیکیشن ها نسبت به خدماتی که ارائه می دهند و نسبت به تخفیف های موجود در آن در بین مردم محبوبیت دارد.

اسنپ فود و سفارش غذا در ایران

اپلیکیشن سفارش غذا - اسنپ فود
سفارش آنلاین غذا با اپلیکیشن اسنپ فود

در اسنپ فود شما می توانید سفارش غذا را بر حسب نزدیکی به مکان یا رستوران های اطراف خود به راحتی انجام دهید، در این اپلیکیشین می توانید مراحل محتلف سفارش تا تحویل غذا را دنبال کنید و اگر برحسب اتفاق شما آدرس را اشتباهی وارد کرده باشید، می توانید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و آدرس را تغییر دهید. اسنپ فود برای مشتریان در حین استفاده از این اپلیکیشین، کد های تخفیف سفارش غذا ارسال می کند.

بخش دیگر این اپلیکیشن که تقریبا مشتریان خاص خود را دارد فود پارتی است که غذاهای رستوران های متفاوت را با تخفیف ویژه ارائه می دهد، البته این غذاها تقریبا در تعداد محدود هستند. قیمت، کیفیت و نحوه ارسال سه عاملی است که در انتخاب اپلیکیشن مناسب و تبعا انتخاب رستوران بسیار موثر است.

شاید بخواهید بخوانید:  معرفی بهترین کافه های شهرک غرب

 

 پلتفرم دیدو فود جواب تمام نیازهای شماست

سفارش آنلاین غذا | اپلیکیشن دیدو
سفارش آنلاین غذا با اپلیکیشن دیدو فود

هر روزه بسیاری از افراد برای صرف نهار و شام به رستوران یا کافه مراجعه می کنند. حال شرایطی را در نظر بگیرید که بتوان در آن به راحتی وتنها با استفاده از گوشی هوشمند در سریع ترین زمان ممکن بهترین رستوران و کافه که نزدیک شما هست را انتخاب کنید. خوشبختانه اپلیکیشن دیدو چنین امکانی را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

پلت فرم دیدو یک نرم افزار کاملا ایرانی با هدف ایجاد یک شبکه جامع برای معرفی رستوران ها و غذاها شروع به کار کرده و تا حد قابل توجهی می تواند نیازهای کاربران خود در این زمینه برطرف کند.

کاربران می توانند با نصب این برنامه روی گوشی، رستوران های اطراف خود را به راحتی سرچ کنند و بهترین آنها را انتخاب کنند. اپلیکیشن دیدو شرایطی فراهم کرده که لذت سفارش غذا و انتخاب رستوران با تکنولوژی های جدید مانند واقعیت مجازی  (VR)و واقعیت افزوده (AR) را بچشید.

اپلیکیشن فیدیلیو

سفارش آنلاین غذا با اپلیکیشن فیدیلیو
سفارش آنلاین غذا با اپلیکیشن فیدیلیو

 

ایلکیشن دیگری که بسیاری از افراد از آن به منظور سفارش غذا استفاده می کنند، برنامه فیدیلیو است. برنامه فیدیلیو از سال 1386 راه اندازی شده است و به بیش از تقریبا 5000 رستوران به فعالیت خود ادامه می دهد.یک اپلیکیشن که برای سفارش غذا یا نوشیدنی یا انواع خوراکی ها می توانید به آن مراجعه کنید و بر روی گوشی خود آن را نصب کرده و از آن بهره ببرید. البته به دلیل اینکه امروزه به علت ازدحام های موجود در خطوط اینترنتی ممکن است در هر کدام از این برنامه ها یک خطا پیش بیاید.

 

اپلیکیشن کاربردی سفارش دلینو

اپلیکیشن سفارش انلاین غذا - دلینو
سفارش آنلاین عذا در اپلیکیشن دلینو

دلینو یکی از اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا است که کمکتون میکنه که نزدیک ترین رستوران های اطراف را پیدا کنید و از آن سفارش دهید و در زمان کم سفارش را دریافت کنید. یکی از مزیت های دلینو برنامه ساده و کاربر پسندش است که باعث میشه به سادگی از بین غذاهای اطراف خود غذای مورد نظر رو انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که دلینو الان در شهرهای تهران، کرج، قم، گرگان، یزد، بندرعباس، ارومیه، همدان و گنبد کاووس فعالیت دارد.

 

حمید سپیدنام معروف به مسترتیستر نزدیک به بیست سال است که در حوزه وب فعالیت دارد او متولد منچستر است. اصلیت مستر اردبیلی است و بزرگ شده مشهد و در حال حاضر ساکن تهران است.
او ده سال است که در مورد رستوران ها برای مردم در صفحات اجتماعی مینویسد. اولین بار با انتشار عکس یک اختاپوس کوچک که آن را در رستورانی تیست کرده بود ایده خود را عملی کرد و با استقبال کاربران مواجه شد و از آنجا متوجه شد که فعالیت در حوزه غذا می تواند برای مردم جذاب باشد.
مستر تیستر وارد رستوران‌های مختلف بدون دعوت می‌شود و گزارش‌هایی از تجربه‌ غذا خوردن خود تهیه می‌کند. نظرات مستر تیستر در مورد کیفیت غذاهای یک رستوران و گزارش‌های او در معرفی آن، در افزایش یا کاهش فروش یک رستوران تاثیر زیادی خواهد داشت. دنبال ‌کننده‌های این صفحه، به دنبال نظرات مستر تیستر از یک رستوران به رستورانی دیگر می‌روند.
مسترتیستر علاوه بر تهران به سایر شهر ها و کشور های خارجی نیز سفر می کند که نه تنها در صنعت غذای آن شهر و کشور بلکه در صنعت گردشگری آنجا نیز تاثیر بالقوه ای دارد.
مسترتیستر در حال حاضر سایت و اپلیکیشن خود را راه اندازی کرده است که کاربران به راحتی با سرچ کردن اسم شهر ها ، مناطق ، اسم رستوران ها و حتی نوع غذایی که دوست دارند می توانند رستورانی که پیشنهاد مستر است را به راحتی پیدا کنند و با خیال راحت خوشمزه ترین غذا را میل کنند و لذت ببرند.

شاید بخواهید بخوانید:  شمرون کباب

 

اپلیکیشن مستر تستر

اپلیکیشن سفارش انلاین غذا - مستر تستر

اپلیکیشن سفارش انلاین غذا – مستر تستر

 

حمید سپیدنام معروف به مسترتیستر چندین سال است که عنوان اینفلوئنسر در بخش غذا و رستوران را دارد و چندین سال است در مورد رستوران ها برای مردم در شبکه های اجتماعی می نویسد.

مستر تیستر وارد رستوران های مختلف می شود و از کیفیت غذاهای آن رستوران گزارش تهیه میکند. در چند سال گذشته اینفلوئنسرهای بخش غذا به شدت زیاد شده اند و نظرات آنها روی میزان فروش رستوران ها تاثیر گذاشته است.
مستر تستر علاوه بر شهر تهران به شهرستان ها و حتی کشورهای دیگه هم سفر میکند. در سال گذشته مستر تستر اپلیکیشن و سایتی برای خود راه اندازی کرده است که کاربران در داخل آن با سرچ کردن شهر و منطقه می توانند نظر مستر تستر رو در این مورد ببینند.

 

چرا باید  اپلیکیشن دیدو فود را برای سفارش انلاین غذا انتخاب کرد؟

1.سفارش همواره همراه تخفیف در دیدو

در دیدو سیاست کاری بر مبنی گرفتن پول از مشتریان و مصرف کننده نیست و از این رو تفاوتش با اپلیکیشن های دیگر در این است که حق خودش از این جریان را هواره به عنوان تخفیف به مشتری میدهد. یعنی  شما همیشه برای سفارشاتی که در اپلیکیشن دیدو فود انجام میدید تخفیف های حداقل 10 درصدی خواهید داشت.

2.مشاهده  با جزئیات و  سه بعدی قبل سفارش

نمایش غذا بعه صورت AR-دیدو
نمایش غذا بعه صورت AR-دیدو

 

دیدو بر لبه های تکنولوژی جهان پیش می رود، از این رو با  استفاده از قابلیت واقعیت افزوده ای که در اپلیکیشن تعبیه شده، می توانید غذاها را روی میز خود در محل کار یا خانه به صورت سه بعدی ببینید و بعد در صورت اطمینان از آن غذا را سفارش دهید.

 

3.صرفه جویی در زمان با دیدو

صرفه جویی در زمان را با این اپلیکیشن دیدو تجربه کنید و بهترین هایی را که به شما معرفی می شود انتخاب کنید. اما بهتر است بگوییم که دیدو تنها یک اپلیکیشن سفارش غذا نیست بلکه یک اپلیکیشن رزرو کافه، رستوران و غیره است که شما می توانید حس خوب یک شام یا ناهار را در رستوران مورد علاقه خود بدون اتلاف وقت داشته باشید. زیرا شما برای این کار می توانید از قبل این امکان را برای خود فراهم کنید که رزرو میز مورد علاقه خود را انجام دهید، همانطور که در بالا توضیح داده شد به علت اینکه دیدو مجهز به واقعیت افزوده و واقعیت مجازی است شما می توانید فضای ۳۶۰ درجه رستوران  قبل رفتن مشاهده کنید و حتی غذاهایش را به صورت سه بعدی ببینید و این یک مزیت نسبت به بقیه اپلیکیشن های سفارش غذا  است.

 

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توئیتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتس آپ
Share on telegram
تلگرام

2 نظرات

  • درووود بر شما،لطف کنید بگید که هر کدوم از این اپلیکیشن های سفارش غذا در کدوم شهرها فعال هستند
  • به نظرم اپلیکیشن دیدو ابزار بسیار خوبیه برای انتخاب کافه های جدید! ایول ایده تون جالبه واقعا!ولی توی بحث دلیوری و سفارش انلاین اسنپ فود داره بهتر کار میکنه