کافه حس- بهترین کافه های فرشته

بهترین کافه های فرشته

4.5/5

لیست محتوا

برای یافتن بهترین کافه های فرشته بهتر است به معیارهای انتخاب خودتان بازگردید. وابسته به سلیقه­ ی شما و نوع قراری که دارید می­توانید بهترین کافه را پیدا کنید. برای مثال اگر هدف قرار شما یک قرار عاشقانه است، بهتر است از کافه­ های شلوغ استفاده نکنید و کافه ­هایی با ویوی زیبا و خلوت تر مناسب است.
معیارهای متفاوتی مثل منوی گران یا ارزان، دکوراسیون زیبا، منظره ­ی خوب، دسترسی آسان، محل پارک خوب و … در انتخاب یک کافه موثرند. معمولاً یک کافه­ ی خوب باید دسترسی خوبی داشته باشد تا رفتن به آنجا هم با خودروی شخصی هم با وسیله نقلیه عمومی آسان باشد.

مقاله پیشنهادی : بهترین کافه های تهران

 

بهترین کافه های فرشته  شامل ” کافه رستوران ویکولو” ، ” کافه حس” ، “لیم کافه” ، ” سام کافه ” و ” کافه رستوران لئون” است. خیابان فرشته از خیابان­ های قدیمی تهران است که بافت کوچه­ هایش شبیه به بافت روستا است. در این خیابان شلوغ، پیدا کردن کافه­ ی خوب کار دشواری نیست. این خیابان، زیاد بزرگ نیست، بنابراین تعجبی ندارد که یک نفر بتواند تمام کافه ­های آن را امتحان کند. در این میان ” کافه حس” یکی از محبوب ترین کافه­ ها است و طرفداران بسیار زیادی دارد. این کافه همیشه بسیار شلوغ است و در بعضی از روزها برای نشستن در آنجا حتماً باید از قبل یک میز را رزرو کنید. کافه حس از چند قسمت تشکیل شده است که هر کدام از دیگری زیباتر اند.
درست مانند اسمش، نشستن در این کافه “حس” بسیار خوبی را به شما منتقل می­کند.

شاید بخواهید بخوانید:  بهترین رستوران های فرشته را بشناسیم!
کافه حس- بهترین کافه های فرشته
کافه حس- بهترین کافه های فرشته

 

سام کافه” نیز یکی از کافه ­های قدیمی و بسیار پر طرفدار خیابان فرشته است که مشتریان ثابت خود را دارد. در این کافه میزهای بزرگی قرار دارد که مناسب برای قرارهای تولد و مهمانی­ های کاری چند نفره است. سام کافه دارای چند شعبه است که یکی از شعبه­ های معروف آن در شهرک غرب قرار گرفته است.

 

کافه سام - بهترین کافه های فرشته
کافه سام – بهترین کافه های فرشته

 

 

ما در مقالات قبل بهترین کافه های شمال تهران، بهترین کافه های مرکز تهران ،در این مقاله بهترین کافه های فرشته به اختصار معرفی شد، در صورتی که کافه ای در بین اسم های بالا جایش خالیست حتما شما در کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توئیتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتس آپ
Share on telegram
تلگرام

هیچ نظری وجود ندارد