تفاوت بین کافه قنادی و قنادی

فرق کافه قنادی با قنادی چیست؟

4.5/5

لیست محتوا

تصور کنید در یک روز خسته کننده از جلوی یک شیرینی فروشی رد بشید و چشمتون به ویترین شیرینی های جذاب یک شیرینی فروشی و قنادی بیفته و توی دلتون بگید کاش بشه برم تو از این شیرینی یکی بخورم و بیام بیرون.
این فکر پایه گذار کافه قنادی ها بود، طوری که یک محیط تدارک دیده میشه، که علاوه بر شیرینی فروشی، یه قسمتی با میزها چیده میشه که افراد میتوانند همانجا شیرینی که دوس دارند رو بخورند.
گفته میشه قدمت کافه قنادی در ایران به سال 1321 برمیگرده که یک خانواده ارمنی آن را اداره میکردند و در اوایل فقط نان و بسکویت پخت می کردند.

مقاله مرتبط : بهترین شیرینی فروشی های تهران

 

تفاوت های کافه قنادی و قنادی

یکی از بزرگترین تفاوت های این دو در این است که شما در قنادی باید کیلویی سفارش بدهید و آن را باید ببرید خونه و آنجا میل کنید. اما در کافه قنادی ،فضا و میزهایی آماده شده که همانجا مثل فست فود ، شیرینی دلخواه تان را سفارش می دهید و همانجا به همراه قهوه یا چایی میل کنید.

یکی دیگر از تفاوت های کافه قنادی این است که  در کافه قنادی ها ، شیرینی های خانگی هم معمولا وجود دارد که به مراتب خوشمزه تر و سالم تر از شیرینی قنادی هاست. به این دلیل سالم تر هستند که کافه قنادی ها معمولا فروش بیشتری دارند و این باعث میشود که شیرینی نیاز به موندن زیاد نداشته باشد. و خوب است بدانیم اکثر قنادی ها شیرینی هایی که فروش نرفتن را بعد یک هفته به قسمت پخت ارجاع میدن که با استفاده از مواد نگهدارنده ، دوباره به شیرینی تازه تبدیل شود.

شاید بخواهید بخوانید:  فود کورت آدرس هال

راستی این را هم باید بدانیم در کافه قنادی هم می توانید کیلویی هم سفارش دهید، یعنی شما قبلش از کیفیت و طعم شیرینی مطمن بشید، بعدش کیلویی سفارش بدید ببرید خونه.

در کافه قنادی های معمولا به همراه شیرینی میتوانید بستنی، و نوشیدنی های گرم و سرد هم سفارش دهید.

 

محیط کافه قنادی

کافه-قنادی-ها

محیط کافه قنادی ها در چند سال گذشت بیشتر تفاوتش در چیدمان میز  و صندلی بود. ولی امروز به شکل کافه های حرفه ای با دکوراسیون جذاب تبدیل شده اند.

اگر شما هم تجربه ای در رفتن به کافه قنادی ها دارید خوشحال میشم از حسش ، امکانات و محیطش برای ما کامنت بنویسید!

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توئیتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتس آپ
Share on telegram
تلگرام

هیچ نظری وجود ندارد