رستوران شمرون کباب - بهترین کبابی های تهران بزرگ

شمرون کباب

4.5/5

لیست محتوا

معرفی شمرون کباب

شمرون کباب - بهترین کبابی های تهران

شمرون کباب از کبابی های مطرح در سطح شهر تهران است. این کبابی در مناطق مختلف تهران شعبه های مختلفی دارد ولی شعبه اصلی آن شعبه میدان تجریش آن است.

کباب سرای شمرون بر خلاف اسمش علاوه بر کباب های مختلف انواع غذاهای دیگر را نیز پخت میکند ولی فروش اصلی و شهرتش از کباب های دلچپ و لذت بخش آن است. این رستوران علاوه بر خدمات حضوری ، خدمات ارسال به محل را هم دارد و حتی یک سایت برای سفارشات خود تدارک دیده است تا مردم از طرق آن نیز بتوانند سفارشات خود را ثبت کنند.

مقاله پیشنهادی دیدو:  بهترین کبابی های تهران


فضای به شدت حرفه ای شعبه های مختلف این رستوران ، تحویل رایگان  و دارا بودن فضای روباز را می توان از خوبی های ظاهری این کبابی جذاب در نظر داشت.

شاید معروف ترین قسمت داستان که باعث شلوقی این کبابی شده است، دستور پختی است که به کار می برد، طوری که می‌توان گفت کباب هایش یک سر و گردن از جاهای دیگه بالا هستند.

خوبه بدانید که پرطرفدارترین غذای کبابی شمرون کباب کوبیده است که با دوغ محلی و نان داغ سرو می شود.

قیمت و منوغذایی شمرون کباب

قیمت غذاهای این رستوران به نسبت حجمی که تحویل میدهند متوسط رو به بالاست و یک مقداری گران است. اما با در نظر گرفتن کیفیت می توان از آن چشم پوشی کرد.

منو رستوران شمرون کباب شامل موارد زیر است:

کباب ها : کباب لقمه، جوجه‌کباب بدون استخوان و بااستخوان، ششلیک، راسته بره ، سینی کباب خانواده و جوجه کباب فیله شمرون

شاید بخواهید بخوانید:  معرفی بهترین کافه های شهرک غرب

پیش غذاها: ماست خیار، بورانی اسفناج،بورانی بادمجان،ماست موسیر، زیتون

نوشیدنی ها: دوغ محلی، نوشابه، باربیکن، آب معدنی

نکاتی که باید در نظر داشت

از ویژگی های اصلی رستوران شمرون کباب طی این چند سال، می توان به رعایت بعداشت و مشتری مداری آنها اشاره کرد که در تمام شعب برقرار است. منو تمامی شعب یکسان و قیمت ها برابر هستند.  در این شعبه ها شما همیشه به همراه غذای خود نان تازه میل خواهید کرد..

این نکته را هم در نظر داشته باشید که کبابی شمرون پارکینگ ندارد و برای همین باید از پارکینگ مجتمع های اطراف استفاده کرد.

ویدیو هایی از شمرون کباب

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

گالری تصاویر شمرون کباب

شعبه های رستوان شمرون کباب

این کبابی سه تا شعبه در تجریش، نیاوران و دشت بهشت دارد. که در ادامه آدرس و ویدیو هایی از شعبه های مختلف ارائه شده است. در شعبه تجریش شمرون کباب این امکان فراهم است که شما در داخل و یا حتی در پیاده رو غذای خود را میل کنید. فضای داخلی این رستوران در کل مدرن است ولی از المان های سنتی هم در آن استفاده شده است.

شعبه دیگر شمرون کباب در منطقه نیاوران قرار دارد. این شعبه مانند همه شعبه های آن، از ساعت 11 صبح تا ساعت 12 شب به صورت حضوری و دلیوری سرویس دهی میکند.این شعبه هم دکوراسیونی شیک و مدرن دارد و علاوه بر سالن از فضای پیاده رو هم برای میزبانی استفاده میکند.

یکی دیگر از شعب شمرون کباب به خیابان اوین و دشت بهشت برمیگردد، کیفیت و مقدار غذا مانند شعبه تجریش جذاب است، یکی از معروف ترین غذاهای این شعبه شیشلیک است که طرفداران زیادی دارد.

شاید بخواهید بخوانید:  رستوران تهران بین

آدرس شعب مختلف شمرون کباب: 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توئیتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتس آپ
Share on telegram
تلگرام

هیچ نظری وجود ندارد