کافه لانجین - بهترین کافه های شهرک غرب

معرفی بهترین کافه های شهرک غرب

4.5/5

لیست محتوا

کافه های مختلف، که متناسب با سلیقه های مختلف شهر باشد در سطح شهر تهران کم نیست. علاوه بر این با افزایش تعداد کافه ها، طرفداران کافه نشینی هم بیشتر شده اند و به دنبال امتحان کردن بهترین کافه های شهر خود می باشند. ما در نوشته ای به طور کامل بهترین کافه های تهران را معرفی کردیم.ما در این قسمت به معرفی بهترین کافه های شهرک غرب می پردازیم. شهرک غرب تهران تعداد زیادی کافه های خوب و درجه یک دارد که طرفداران خاص خودش را دارد.

کافه رکورد، یکی از بهترین کافه های شهرک غرب

کافه رکورد - بهترین کافه های شهرک غرب
کافه رکورد – کافه ای زیبا در شهرک غرب

اگر به دنبال کافه ای روباز، با بهترین منوی غذایی و دنج ترین فضا هستید، قطعا پیشنهاد ما به شما کافه رکورد شهرک غرب می باشد.
این کافه که در رده ی یکی از بهترین کافه های شهرک غرب می باشد و دارای تنوع بسیار زیاد انواع نوشیدنی های سرد و گرم و علاوه بر آن انواع عالی پیتزا، پاستا و استیک ها می باشد.

این کافه که در فضایی سرشار از آرامش در حیاط مجتمع گلستان واقع شده است، از ساعت 10 صبح الی 10 شب میزبان شما می باشد. کافه رکورد در فاز 1 شهرک غرب، خیابان ایران زمین، مرکز خرید گلستان درون حیاط شرقی واقع شده است.

کافه رستوران رنسانس، کافه ای زیبا و دلچسپ

کافه رنسانس - بهترین کافه های شهرک غرب
کافه رنسانس -از بهترین کافه های  واقع  در شهرک غرب

 

کافه رستوران رنسانس شهرک غرب، یک انتخاب مناسب و عالی برای کافه نشینان شهرک غرب می باشد. این کافه میزبان شما در هر سه وعده ی غذایی صبحانه، ناهار و شام می باشد.

منوی غذایی این کافه به سبک فست فود می باشد؛ علاوه بر این، کافه رستوران رنسانس یک کافه ی اقتصادی است و قیمت غذا ها و نوشیدنی هایی که در منوی آن می بینید کاملا مناسب است. این کافه که در رده ی یکی از بهترین کافه های شهرک غرب است دارای پارکینگ و همچنین فضای باز می باشد.

 

کافه رستوران لانجین، انتخابی مناسب در شهرک غرب

کافه لانجین - بهترین کافه های شهرک غرب
کافه لانجین – انتخاب مناسب کافه در شهرک غرب

 

کافه رستوران لانجین دارای چندین شعبه در شهر تهران است که محبوبیت نسبتا خوبی در بین کافه نشینان پیدا کرده است.
البته این شعبه از کافه لانجین که در سعادت آباد می باشد نسبتا بزرگ تر از بقیه شعبه ها است و در رده ی یکی از بهترین کافه های شهرک غرب به حساب می آید.

اگر شما به دنبال تجربه ی چشیدن شیرینی های خوشمزه در یک کافه و گذراندن اوقات فراغت خود با دوستان و عزیزانتان هستید، قطعا پیشنهاد ما به شما کافه لانجین می باشد. سرویس دهی مناسب و برخورد عالی کارکنان این کافه از مزیت های بزرگ آن به شمار می آید. این کافه در شهرک غرب، مجتمع تجاری ایران زمین در طبقه ی همکف واقع شده است.

 

کافه رستوران بارزیل، لاکچری ترین کافه شهرک غرب

 

کافه بارزیل- بهترین کافه های شهرک غرب
کافه بارزیل- کافه ای خوب در شهرک غرب

کافه رستوران بارزیل قطعا می تواند انتخاب خوبی برای کافه نشینان باشد، مخصوصا کسانی که به دنبال کافه ای با محیط لاکچری و جذاب هستند. این کافه که یکی از لاکچری ترین کافه های شهرک غرب می باشد، همه روزه پذیرای شما از ساعت 8 الی23:30 می باشد. این کافه دارای تنوع غذایی بالا و جذاب در منوی خود است و قیمت نسبتا بالایی دارد. کافه بارزیل واقع در سعادت آباد، بلوار سرو غربی، خیابان صدف می باشد

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توئیتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتس آپ
Share on telegram
تلگرام

هیچ نظری وجود ندارد